Pomoc

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania.

Najczęściej zadawane pytania


Kto jest właścicielem serwisu?

Właścicielem serwisu jest firma Codernity, z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w aplikacjach internetowych. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoja sprzedaż będzie obsługiwana z należytą starannością.

Czegoś mi brakuje, coś bym zmienił(a)...

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy. Gwarantujemy, że Twoja wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Ciekawe propozycje zawsze nagradzamy!

Jak często odświezane są moje panele?

W zależności od tego, jaki pakiet posiadasz, panele są odświezane: co 15 min (dla pakietu Profesjonalnego), co 30 (dla pakietu Standardowego) lub co 60 min (w pakiecie Bezpłatnym). Czas odświeżania oznacza maksymalny czas, po jakim na panelu pojawiają się aukcje, które wystawiasz.

Miniatura na panelu przenosi do nieprawidłowej aukcji.

Prawdopodobnie spowodowane jest to pamięcią podręczną Twojej przeglądarki internetowej. Rozwiązaniem jest wyczyszczenie tej pamięci, lub odświeżenie strony przy pomocy klawiszy CTRL+F5.

Nie opłaciłem/łam konta na czas. Co teraz?

Jeżeli Twoje konto zostało oznaczone jako wygaśnięte (pamiętaj, nigdy nie blokujemy dostępu do konta!) zaloguj się i skorzystaj z płatności on-line. Zostanie ono aktywowane w ciągu minuty od dokonania zapłaty.

Czy poinformujecie mnie, gdy ważność konta będzie wygasała?

Tak, na adres e-mail podany podczas rejestracji konta kilkukrotnie prześlemy przypomnienie o wygasającej jego ważności (na 7, 3 oraz 1 dzień przed tym faktem).

Filmy instruktażowe

Poniżej znajdziesz materiały wideo, które przeprowadzą Cię przez proces rejestracji konta, konfiguracji paneli itp.

Wkrótce kolejne filmy instruktażowe.